Shutters czyli okiennice wewnętrzne

Shutters Gdańsk

Shutters to popularne od wielu sezonów rozwiązanie, to nie tylko świetna alternatywa dla rolet czy żaluzji. Poznaj wyjątkowy sposób na wystrój wnętrza Twojego mieszkania lub domu. Czym konkretnie są okiennice wewnętrzne, inaczej zwane shutters ? Przekonaj się, jak podkreślają estetykę wyposażenia i elegancję wnętrza.

Okiennice drewniane

Okiennice drewniane składają się z jednego lub większej liczby paneli. Panele wykonywane są z różnych rodzajów wysokogatunkowego drewna. Znajdujące się w takich ramach wąskie i długie deseczki przypominają żaluzje. Tyle, że przewyższają je elegancją. Najczęstszym materiałem z którego produkowane są okiennice jest drewno, chociaż na rynku spotykane są także konstrukcje z PCV.

Decydując się na okiennice wewnętrzne Idea Shutters możesz elastycznie wybierać sposób ich użytkowania. Oferowane przez nas shutters możesz składać, przesuwać i rozwierać. Dzięki regulacji kąta nachylenia lameli kontrolujesz wpuszczane do wnętrza światła.

Wykonane z eleganckiego drewna lub wytrzymałego PCV, dopracowane w każdym szczególe shuttersy to świetne uzupełnienie wysmakowanego wnętrza. Podkreślą klasę wyposażenia i świetnie wpiszą się w wystrój.

Szeroki zakres regulacji sprawia, że okiennice wewnętrzne pozwalają uzyskać niepowtarzalne efekty świetlne w przestrzeniach mieszkalnych. Promienie słoneczne docierają do wnętrz pod różnym kontem i w różnym natężeniu. W ten sposób same sprawiają, że pomieszczenie wygląda inaczej rano, inaczej w południe a inaczej wieczorem.