Home Design – targi aranżacji wnętrz

Targi Wystrój Wnętrz

Nie wiesz gdzie szukać pomysłów, nie masz inspiracji? W takim razie targi aranżacji wnętrz Home Design to idealne miejsce, które powinieneś odwiedzić.

Na miejscu zobaczysz jakie są najnowsze trendy na rynku, będziesz mógł porozmawiać z ekspertami i pooglądać produkty, które będą wystawiać firmy z produktami do wystroju wnętrz w tym my z naszymi shutters. Podczas prelekcji uczestnicy dowiedzą się na co zwrócić uwagę podczas urządzania wnętrz i jak się do niego prawidłowo przygotować.

Pomysły na wnętrza

Aranżowanie wnętrza może być trudne. Oczywiście chcemy, aby nasze pomieszczenia wyglądały pięknie. Wystrój wnętrz powinien odzwierciedlać nasze indywidualne pomysły i pasje. Dlatego tak ważne jest odnaleźć odpowiednie inspiracje i pomysły na wnętrze. Dlatego zapraszamy na targi Home Design.

O targach

6-7 kwietnia 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena odbędzie się II edycja targów aranżacji wnętrz Home Design. Targi Home Design to miejsce zrzeszające architektów, projektantów, producentów, sklepy i firmy usługowe. Warto je odwiedzić, aby poznać nowe rozwiązania na rynku aranżacji wnętrz. My też tam będziemy ! Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska shutters.

Galeria zdjęć z targów – dziękujemy wszystkim odwiedzającym !